Współpracuję z godnymi zaufania producentami aparatów słuchowych. Dokładam jak najlepszych starań, by zawsze zaoferować najlepsze rozwiązania techniczne. Ze względu na sposób zamocowania, wyróżnia się aparaty zauszne, wewnątrzuszne, wewnątrzkanałowe.

Aparaty słuchowe zauszne BTE – są najczęściej stosowane. Bardzo łatwe w obsłudze. Aparat umieszczony jest za uchem i dźwiękowodem połączony z częścią douszną. Występują również mniejsze modele, bardzo dyskretne w różnych wersjach kolorystycznych. Zalecane są do wszystkich rodzajów niedosłuchu.

 

 

 

Aparaty słuchowe typu RIC – zalecane są dla początkujących użytkowników aparatów słuchowych. Dla osób z lekkim do ciężkiego niedosłuchu. Świetna alternatywa dla osób, które cenią sobie dyskrecję, a z różnych powodów nie mogą nosić aparatów wewnątrzusznych. Mały aparat umieszczony jest za uchem a słuchawka całkowicie chowa się wewnątrz kanału słuchowego. Dobra jakość dźwięku i dyskretna forma sprawiają, że są one najbardziej cenione przez użytkowników aparatów słuchowych.

 

 

Aparaty słuchowe wewnątrzuszne ITE, CIC – praktycznie niewidoczne. Wykonywane są na podstawie wycisku ucha co sprawia ,że są idealnie dopasowane do kanału słuchowego. Dostępne są w różnych wielkościach i kolorach. Są to modele całkowicie niewidoczne, umieszczone głęboko w kanale słuchowym. Ze względu na swoje rozmiary proponowany jest osobom sprawnym manualnie.

 

AUDENT oferuje aparaty słuchowe uznanych światowych producentów:

 

       

 

 

Filmiki nowości aparatach słuchowych