Indywidualne wkładki przeciwhałasowe
Stosowanie indywidualnych ochronników słuchu to bardzo skuteczny sposób na zmniejszenie skutków działania hałasu. Są one dobierane odpowiednio do poziomu hałasu zmierzonego w miejscu pracy. Indywidualne ochronniki słuchu wykonywane są na podstawie wycisków uszu pobieranych przez specjalistów – protetyków słuchu, dzięki czemu zapewniają doskonałą szczelność i indywidualne dopasowanie.
Filtry są odporne na brud i wilgoć, dzięki czemu mogą być stosowane we wszystkich zakładach przemysłowych.
Oferujemy dwa rodzaje ochronników słuchu :

Indywidualne wkładki przeciwhałasowe AUDENT typ IOS

Specyfikacja techniczna :
Norma EN 352-2
Certyfikat oceny typu: CIOP , WE nr WE/S/512/2005 Warszawa
SNR = 25 dB, H = 25 dB, M =22 dB ,L =19 dB

Indywidualne wkładki przeciwhałasowe SIVANTOS typ HL SOWEI oraz HL HA

Specyfikacja techniczna :
Certyfikat oceny typu : IFA(0121), DE-53757 Sankt Augustin
Norma EN 352-2:2005
W indywidualnych ochronnikach słuchu HL SOWEI oraz HL HA stosowane są wymienne filtry tłumiące hałas o różnych parametrach.
dla twardych HL HA dla miękkich HL SOWEI1.1 Zółty SNR 32 dB Zółty SNR 28 d Czarny SNR 28 dB Czarny SNR 26 dB Zielony SNR 24 dB Zielony SNR 23 dB

Wkładki przeciwhałasowe stworzone dla Ciebie

Używamy zaawansowanej technologii, aby za każdym razem zapewnić Ci idealne dopasowanie. Nasze wkładki przeciwhałasowe do uszu są produkowane na indywidualne zamówienie przez co są dopasowane do Twoich potrzeb i maksymalnie redukują hałas.

Wkładki przeciwhałasowe – bezpieczny i wygodne stworzone dla Ciebie. Wykonany z hipoalergicznych materiałów, które izolują Cię od niechcianych dźwięków bez uszkadzania uszu i uczucia dyskomfortu. Oferujemy wkładki przeciwhałasowe wykonane na zamówienie, dostosowane do Twoich potrzeb i życzeń.

Wkładki przeciwhałasowe na miarę Twoich potrzeb

Opracowaliśmy wkładki przeciwhałasowe dostosowane do Ciebie i do Twoich potrzeb. Nasze wkładki przeciwhałasowe są wykonane z najlepszych materiałów. Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą wkładek przeciwhałasowych i skontaktuj się z nami.

Nasze spersonalizowane wkładki przeciwhałasowe mają unikalną konstrukcję, która skutecznie filtruje wszelki szkodliwy hałas, jednocześnie chroniąc słuch. Nasz doświadczony zespół jest zawsze dostępny, aby pomóc Ci doradzić najlepsze opcje. Zadbamy o to, abyś otrzymał odpowiednie rozwiązanie dla Twoich potrzeb w przystępnej cenie.

Indywidualne wkładki przeciwhałasowe – poznaj szczegóły

Audent to polska firma, która oferuje wkładki przeciwhałasowe na indywidualne zamówienie. Oferujemy szeroką gamę różnych rodzajów wkładek, od podstawowych po najbardziej zaawansowane. Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą lub skontaktuj się z nami. Jesteśmy do Twojej dyspozycji i pomożemy Ci wybrać odpowiednie wkładki przeciwhałasowe. Zapraszamy!

Materiały użyte do produkcji wkładek przeciwhałasowych są wysokiej jakości i dobrane tak, aby zapewnić naturalne odczucie podczas noszenia. Oferujemy szeroką gamę kolorów i stylów wkładek przeciwhałasowych z których możesz wybrać ten, który najbardziej Ci odpowiada.